Fotobudka

Obsługa fotobudek jest niezwykle prosta; pozwala na samodzielne oraz intuicyjne wykonywanie zdjęć przez zaproszonych gości. Cały pakiet zdjęć otrzymają Państwo również w formie elektronicznej z możliwością transferu na portale społecznościowe.

Aby niezapomniane chwile nigdy nie wypadły z pamięci, nasza firma dysponuje wysokiej klasy sprzętem, który pomoże utrwalić wspaniałe momenty z eventów firmowych, osiemnastek, studniówek, przyjęć weselnych, a także innych imprez okolicznościowych wymagających wyjątkowej oprawy.

Jak to się odbywa

Rezerwacja

Zadzwoń lub Napisz do nas a pomożemy Ci dobrać odpowiedni pakiet i poinformujemy o dostępności terminów.

Podpisanie umowy

Spotkajmy się na kawie w Oświęcimiu, lub jeśli nie masz czasu, podpiszmy umowę online.

Dopracujmy szczegóły

Wybierasz kolor tła, zastawiasz się nad księgą gości a my zaprojektujmy zdjęcie.

Dzień imprezy

Zawsze przyjeżdżamy godzinę wcześniej, rozkładamy fotobudkę i rozpoczynamy wspólną zabawę.

Wspólna zabawa

Przez cały czas jesteśmy na miejscu, pomagamy w obsłudze i zachęcamy do robienia zdjęć.

CO TO JEST FOTOBUDKA? CO POTRAFI I DO CZEGO SŁUŻY?

NA IMPREZĘ

Niezależnie od tego, czy organizujesz wesele, urodziny, czy rocznicę, chcesz, aby Twoi goście bawili się świetnie! Dobra muzyka i jedzenie, to tylko połowa sukcesu.

Zamawiając naszą fotobudkę, zapewnisz swoim gościom fantastyczną atrakcję i pamiątkę z imprezy w jednym. Zabawne gadżety, profesjonalny sprzęt i doświadczona obsługa to nasza gwarancja udanej imprezy.

Fun Foto Factory to: nowoczesna fotobudka, największy wybór gadżetów (peruk, masek, czy kapeluszy), stała opieka animatora i nielimitowana liczba zdjęć. Skontaktuj się z nami, a doradzimy jaki format zdjęć, rodzaj tła i gadżetów będzie najlepszy. Do zobaczenia na Imprezie!

DLA FIRM

Imprezy firmowe mają na celu zintegrowanie zespołu, poprawienie komunikacji i umiejętności pracy w grupie. Fotobudka świetnie spełnia powyższe zadania. Gwarantuje mnóstwo zabawy, wymaga koordynacji całej grupy i pozostawia pamiątkę w formie zdjęcia na lata!

Nasz nowoczesny sprzęt umożliwia nadrukowanie logotypu na zdjęciach, dzięki czemu budowany jest pozytywny wizerunek frmy. Zdjęcia przekazujemy nie tylko w formie tradycyjnej, ale również za pośrednictwem maila, lub jako nadruk na wybranych przez Ciebie gadżetach firmowych.

Jeśli chcesz wykorzystać naszą Fotobudkę dla promocji swojej firmy – zadzwoń – wspólnie ustalimy szczegóły !

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com